Održan kros u organizaciji RTS-a i Ministarstva prosvete, nauke i tehnološkog razvoja i Ministarstva omladine i sporta

Danas, 10. maja, uspešno je održan kros u organizaciji naše škole,  RTS-a, Ministarstva prosvete, nauke i tehnološkog razvoja i Ministarstva omladine i sporta. Učenici su pokazali svoje performanse, uz druženje i
pročitaj više

PROLEĆNI RASPUST ZA UČENIKE

Vaskršnji i prvomajski raspust za učenike počinje u petak 26.04 i traje do 05.05. Učenici se u školske klupe vraćaju 06.05. u ponedeljak. Neradni dani za radnike naše škole su
pročitaj više

U četvrtak 25.04. časovi po rasporedu od petka

U četvrtak 25.04. nastava će se odvijati po rasporedu od petka.

opštinsko fizika 2019

OSMI  RAZRED Broj učenika koji je učestvovao na takmičenju: Osvojeno bodova (nenormiranih) Ime i prezime posebno odeljenje (DA / NE) Osn. škola (skratiti) Mesto PUNO ime i prezime nastavnika Zad.1
pročitaj više

OPŠTINSKO TAKMIČENJE IZ HEMIJE – 7. RAZRED

OPŠTINA – Osečina ŠKOLSKA UPRAVA – Valjevo ŠKOLA DOMAĆIN TAKMIČENJA – “Braća Nedić“ Osečina KONAČNA RANG-LISTA SA REZULTATIMA TAKMIČENJA Mesto Šifra Prezime i ime učenika Osnovna škola Mesto škole Prezime
pročitaj više

OPŠTINSKO TAKMIČENJE IZ HEMIJE – 7. RAZRED

KONAČNA RANG-LISTA SA REZULTATIMA TAKMIČENJA Mesto Šifra Prezime i ime učenika Osnovna škola Mesto škole Prezime i ime nastavnika Test bodovi II Jevtić  Sofija ‘Braća Nedić“ Osečina Gladović Slavica 80
pročitaj više

ŠKOLSKO TAKMIČENJE IZ HEMIJE FEBRUAR 2019.

SEDMI RAZRED 1. Sofija Jevtić 72 87 bodova 2. Tijana Andrić 71 57 3. Aleksandar Pavlović 72 55 _______________________________________________________________ 4. Anđela Vuković 71 42 5. Mihailo Pekmezović 72 35 6.
pročitaj više

Opštinsko fizika2019

OSMI  RAZRED Broj učenika koji je učestvovao na takmičenju: Osvojeno bodova (nenormiranih) Ime i prezime posebno odeljenje (DA / NE) Osn. škola (skratiti) Mesto PUNO ime i prezime nastavnika Zad.1
pročitaj više

Rezultati sa školskog iz fizike 2019

Ime Prezime Razred 1.zadatak 2.zadatak 3.zadatak 4.zadatak 5.zadatak Ukupno 1. Jasmina Aleksić 7 razred 0 2 10 15 20 47 2.Andrej Karajović 7 razred 0 0 13 0 20 33
pročitaj više

IZVEŠTAJ SA ŠKOLSKOG TAKMIČENJA IZ BIOLOGIJE Februar 2019.godine

SEDMI RAZRED   Prezime i ime Odeljenje Broj bodova Dragutinović Tamara 73 68 Vuković Anđela 71 66 Pavlović Aleksandar 72 63 Veselinović Jana 73 51 Krstić Kristina 72 50 Andrić
pročitaj više