LINGVISTIČKA I LITERARNA SEKCIJA PONOVO MEĐU NAJBOLJIMA U SRBIJI

februar 9, 2018 u rubrici vesti autor Dejan Aleksić

Prvog dana 59. Zimskog seminara za nastavnike srpskog jezika i književnosti 8. februara 2018. u Sali heroja na Filološkom fakultetu u Beogradu održan je svečani program za prisutne profesore filoloških fakulteta, srednjih i osnovnih škola Srbije u okviru kog su uručene diplome i nagrade najboljima u prethodnoj školskoj godini na Republičkim takmičenjima lingvističkih i literarnih sekcija. I ove godine, kao i nekoliko predhodnih, nagrade su osvojile u svojim kategorijama obe sekcije naše škole:

Lingvistička sekcija  OŠ „Braća Nedić” i prof. Dragica Puljezević (1. nagradu)

Literarna sekcija „Razigrano pero” OŠ „Braća Nedić” i msr prof. Lidija Marić Jovanović  (2. nagradu, Nagrada Prof. dr Slobodan Ž. Marković).

Foto za vest 2 g Foto za vest 2 v Foto za vest 2 b Foto za vest 2 aFoto za vest 2 d