Окружни математички квиз

novembar 13, 2016 u rubrici вести autor Марија Николић

У уторак 8.новембра 2016.године наша школа је учествовала на Окружном математичком квизу у Ваљеву, који је организовало Друштво математичара Србија и Подружница математичара Ваљево поводом обележавања 50 година излажења Математичког листа, најстаријег научно-популарног часописа за младе у Србији.

Нашу школу су представљале две екипе, екипа млађих разреда коју су чинили ученици: Сергеј Којић (1.разред), Ива Пекмезовић (2.разред), Дане Миловановић (3.разред) и Јелена Ранковић (4.разред) са својим учитељом Драганом Симић  и екипа старијих разреда коју су чинили ученици: Лука Лукић (5.разред), Сања Николић (6.разред), Катарина Малешевић (7.разред) и  Јелена Ђорђевић (8.разред) са својим наставницама Сањом Радојчић и Маријом Вујичић. Захваљујући њима наша школа је заузела 3.место на Окружном математичком квизу.

Честитамо нашим ученицима и њиховим учитељима и наставницима на постигнутим резултатима, јер су показали добро чак и одлично знање из математике. 1. 2 3 5