Okružni matematički kviz

novembar 13, 2016 u rubrici vesti autor Marija Nikolić

U utorak 8.novembra 2016.godine naša škola je učestvovala na Okružnom matematičkom kvizu u Valjevu, koji je organizovalo Društvo matematičara Srbija i Podružnica matematičara Valjevo povodom obeležavanja 50 godina izlaženja Matematičkog lista, najstarijeg naučno-popularnog časopisa za mlade u Srbiji.

Našu školu su predstavljale dve ekipe, ekipa mlađih razreda koju su činili učenici: Sergej Kojić (1.razred), Iva Pekmezović (2.razred), Dane Milovanović (3.razred) i Jelena Ranković (4.razred) sa svojim učiteljom Draganom Simić  i ekipa starijih razreda koju su činili učenici: Luka Lukić (5.razred), Sanja Nikolić (6.razred), Katarina Malešević (7.razred) i  Jelena Đorđević (8.razred) sa svojim nastavnicama Sanjom Radojčić i Marijom Vujičić. Zahvaljujući njima naša škola je zauzela 3.mesto na Okružnom matematičkom kvizu.

Čestitamo našim učenicima i njihovim učiteljima i nastavnicima na postignutim rezultatima, jer su pokazali dobro čak i odlično znanje iz matematike. 1. 2 3 5