ПОЗОРИШНА ПРЕДСТАВА ЗА ДЕЦУ: „Чаробни крчаг” за малишане

mart 24, 2015 u rubrici вести autor Дејан Алексић

Народна библиотека Осечина поклонила је деци предшколског и школског узраста од 1. до 4. разреда из Пецке и Осечине две позоришне представе у којима су глумаци Аматерског позоришта „Александар Јоковић” из Љубовије извели бајку „Чаробни крчаг”.

Прва представа изведена је у Основној школи „Војвода Мишић” у Пецкој, а друга – за ученике нижих разреда ОШ „Браћа Недић” и предшколце из Предшколске установе „Лане” – у великој сали Библиотеке у Осечини. Представе је са великим задовољством погдало преко 400 малишана.

Драган САВИЋSA PREDSTAVE U OSEČINI SA PREDSTAVE U OSEČINI POSETIOCI PREDSTAVE U OSEČINI