РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ КЊИЖЕВНОСТИ – КЊИЖЕВНА ОЛИМПИЈАДА Школска 2015/2016. Година

maj 17, 2016 u rubrici вести autor Дејан Алексић

VII1

*(VII)

Лидија Марић Јовановић

Сви ученици остварили су директан пласман на Окружно такмичење из књижевности –  Књижевну олимпијаду  у следећој школској 2016/2017.години.

Републичко  такмичење из књижевности –  Књижевна олимпијада одржано је 15. 5. 2016. године на Филолошком факултету у Београду  за ученике VII разреда.                                                                                                                                                                            У категорији VII разреда такмичило се 507 ученика.

VIII разред

Име и презиме ученика

Разред и одељење

Број бодова

Пласман

Наставник ментор

1.

Драгана Алексић

VIII1

*(V)

Слађана Петронијевић

Републичко  такмичење из књижевности –  Књижевна олимпијада одржано је 15. 5. 2016. године у Карловачкој гимназији у Сремским Карловцима  за ученике VIII разреда.У категорији VIII разреда такмичило се 345 ученика.

*Услован пласман с обзиром на то да се на Републичкомтакмичењу из књижевности званично рангирају само ученици са највећим бројем бодова, тј. 1, 2. и 3. место.