Ученици који су дали свој допринос на школским приредбама награђени једнодневном екскурзијом

jun 9, 2019 u rubrici вести autor Марија Николић

Дана 1.јуна 2019.године одржан је излет у Сунчану реку, Бању Ковиљачу, манастир Троношу, Лозницу и Тршић.

То смо посетили захваљујући Туристичкој организацији Подгорина и прилозима сакупљеним на продајној васкршњој изложби.

Да је лепо бити одговоран, културан и ангажован, показали су ученици наше школе учешћем на бројним приредбама и манифестацијама, чиме су награђени овим излетом. Ни лоше временске прилике нису их спречиле да посете оно што желе и постављају бројна питања везана за манастир, Кнежеву бању, Вуков Тршић, Вуков дом у Лозници и музеј Јадар у Лозници.

Због непрестаних падавина, излет је нешто раније завршен, што не значи да се ова деца неце поново одазвати учешћу у бројним школским манифестацијама.

3 IMG-42dbe948a155e1937a6d84901d4a1168-V 2nikolina