Učenici koji su dali svoj doprinos na školskim priredbama nagrađeni jednodnevnom ekskurzijom

jun 9, 2019 u rubrici vesti autor Marija Nikolić

Dana 1.juna 2019.godine održan je izlet u Sunčanu reku, Banju Koviljaču, manastir Tronošu, Loznicu i Tršić.

To smo posetili zahvaljujući Turističkoj organizaciji Podgorina i prilozima sakupljenim na prodajnoj vaskršnjoj izložbi.

Da je lepo biti odgovoran, kulturan i angažovan, pokazali su učenici naše škole učešćem na brojnim priredbama i manifestacijama, čime su nagrađeni ovim izletom. Ni loše vremenske prilike nisu ih sprečile da posete ono što žele i postavljaju brojna pitanja vezana za manastir, Kneževu banju, Vukov Tršić, Vukov dom u Loznici i muzej Jadar u Loznici.

Zbog neprestanih padavina, izlet je nešto ranije završen, što ne znači da se ova deca nece ponovo odazvati učešću u brojnim školskim manifestacijama.

3 IMG-42dbe948a155e1937a6d84901d4a1168-V 2nikolina